Květen 2010

Video,, soutěž Česká Lípa

31. května 2010 v 18:41 | Niki H.
 To video mi sem prostě za žádnou cenu nejde vložit =( Tak aspoň tady máte odkázek http://www.youtube.com/watch?v=WlOM_vFBI_o
Bylo to v Český Lípě a skončili sme tam první <3 Pochybuju že mě nejdete, ale nechce se mi to řešit xD prostě až to sem nák pujde dát, tak to sem mořná dam =P

A jináč, co říkate na novej design? Mě se docela líbí :) ae ještě musím k němu udělat klikačku a ikonky pro top affs <3 Tak zatím. Budu stále online (myslím) takže klidně pište a á hnedka odpovím.

A otázky mi pořád můžete psát semka já ráda odpovím :)

Podrobnosti o Niki 0.4

30. května 2010 v 12:38 | Niki H.
26) Byla by moc ráda, kdyby někdo tyhle její keci četl xD

27) Má už 3 sourozence, ale chtěla by dalšího

28)  Chtěla by toho sourozence jen dokud by byl malinkej :D

29)  Když byla malá, stříhala barbínky a barvila jim vlasy fixama =P

30) Poslední dobou píše skoro za každou větou nějakýho smajlíka xP

31) Začíná si uvědomovat, že vzheld není nejdůležitější  

32) Včera si stáhla takovou hromadu obrázků, písniček atd že už se jí snad nic do PC nevejde =D

33) Má příšernou rýmu x(

34) Poslední dobou jí dochází nápady na články ):

35) Dřív chtěla být totální barbínka a byla strašně naivní =//

Upravené fotky vs.originál??

30. května 2010 v 10:26 | Niki H. |  Píšu kraviny...
Poslední dobou jsem si všimla, že čím dál tím více lidí upravuje své fotky. Ne že bych měla něco proti, ale podle mě jsou lešpí přirozené, originál fotky. Nemusíte zrovna fotky retouchovat. Je plno způsobů jak fotografie upravovat- můžeš třeba upravovat barvy, jas, kontrast... můžeš  změnit pozadí nebo jenom přidat rámeček. Myslím že nejrozsáhlejší je asi úprava barev, jasu a kontrsatu. To mi ale potom už připadá tak nějak nepřirozené.

Retouch jsem párkrát použila, ale skoro nikdy to na fotce nebylo vidět. Já retouch používám jenom občas. Když je špatná kvalita fotky tak se snažím ji retouchem alespoň trochu opravit, ale jinak ho nepoužívám. Netvrdím že mám dokonalou pleť (co bych za ni dala) ale na fotce naštěstí mé nedostatky většinou vidět nejsou.

Úprava barev... je podle mě v poslední době dost rozšířená. Já ji ale moc nepreferuju. Fotky podle mě potom nevypadají přirozeně. Taky jsem to vyzkoušela nale z mých hnědých vlasů se tím staly zrzavé... Také je možné udělat fotku černobílou, sépiovou a je taky další spousta možností, ale i to na mě působé nepřirozeně. Nevím k čemu to je vlastně dobré taková úprava barev, ale v poslední době to používá spousta holek především s autorskými blogy.

Úprava pozadí je moje oblíbená úprava. Ráda upravuju pozadí především proto, že se většinou fotím v nepěkném prostředí xD Bývá zamnou dost silný bordel a tak nějak nemám za potřebí aby jste ho viděli :D

Rámeček... Tak proti tomu vůbec nic nemám. Sice to moc často nepoužívám, ale zároveň mi nijak nevadí. Fotka s ním vypadá přorozeně ale zaroveň "ozdobně"

Ale podle mě jsou prostě nejlepší fotky v originále. Já sice fotky taky upravuju, ale jak jsem psala, tak jenom když mám za sebou nějak "chlívek" =D

A jaký máš ty názor? Máš raději přorozené fotky nebo upravené? A jak fotky nejčastěji upravuješ? Vyjádři se do komentářů! Tvůj názor mě zajímá :)

Fashion 0.2

28. května 2010 v 18:02 | Niki H.
niki-h.blog.cz
niki-h.blog.cz
niki-h.blog.cz
niki-h.blog.czniki-h.blog.cz


Nejvíc se mi asi líbí ten 1. model <3
A ten poslední je takovej... mo celekm zvláštní :D
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
Jinak já jsem zasenemocná =(
Už asi po 3. za poslední 2 tejdny!!
A zrovna zejtra máme s tancováním vystoupení tak uvidim jak mi zítra bude....
Jináč, zrovna jsem si stáhla hromadu brushů na designy.
Chci si udělat nový design, ale potřebuju nafotit fotky a na to nějak neni čas x(

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
A pořád mi můžete psát otázky semka,, za každou otázku budu
 ráda a s radostí odpovím :)

Otázky 0.1

27. května 2010 v 16:15 | Niki H.
Pod tenhle článek se mě ptejte, na co budete chtít.
Nebudu z odpovědí dělat video odpovědi, na to prostě nemám čas.
Napíšu je jenom jako článek. 
Takže ptejte se mě úplně na cokoli co o mě chcete vědět,
nebo na otázky ohledně kamarádství atd (jako poradna)
Upozorňuji, že ohledně kluků se mě radši neptejte ||nemám moc zkušeností :D ||
...

Nuda je zákeřná věc, ale nepodlehni jí!

26. května 2010 v 20:41 | Niki H.
A věřte mi, já vím o čem mluvím. Sama jsem některé věci z nudy vyzkoušela. Ano, říká se mi to těžko, ale ruku na srdce, kdo z vás někdy neochutnal cigaretu? Já vím, někdo takový tady asi bude. Znovu opakuju, byla jsem malá a hloupá. Možná by se dalo říct spíš "velká" (nemyslím úplně, ae zas tak malá jsem nebyla) ale nedospělá! Musím uznat, že to byla snad největší blbost mého života. Samozdřejmě na to rodiče přišli... Trvalo to jen chvíli (asi týden) ale i tak toho lituju. Možná si teď o mě budete myslet, že jsem nějaká "rebelka" ale to už vážně nejsem. A vlastně jsem ani nikdy nebyla. Nepouštěla jsem se do toho kvůli partě, ale kvůli té zrádné nudě. Ačkoliv  jsem nikdy nebyla závislá, vlastně mě to docela bavilo. Normálně sme se nudili, courali po vesnici... Ale když jsme si našli naší "zábavu", už taková nuda nebyla. Zabavovalo nás to, najít si místo, kam bychom mohli "jít".... Opravdu se za to teď stydím, ale chtěla jsem vás na to upozornit. A hlavně k vám chci být upřímná. Naštěstí jsem vyzkoušela jenom cigarety a dál jsem se nedostala.  A jsem za to ráda. Nechci ani myslet na to, co by se stalo kdybych propadla tvrdým drogám!!! Mám skoro slzy v očích když si vzpomenu na ty strašný časy. Jasně, nic tak strašnýho se nestalo, ale i tak to byla chyba. Možná je tenhle článek  zbytečný protože myslím, že pokud už jste to nevyzkoušeli, dřív nebo později k tomu stejně dojde... Ale bylo by lepší, kdyby až později. Jednoduše, myslím že byste tohle do mě nikdy neřekli, ale už je to minulost. Je to zamnou a já to nechci řešit. Minulost už nezměním, ale nikomu jinému by tenhle článek mohl změnit jeho budoucnost. MOŽNÁ... Je to jenom moje teorie. Jo, vím že teď si o mě bude každý myslet bůví co jsem, ale to už nejsem. Dospěla jsem (nebo alespoň částečně) a doufám že nic podobného už v životě neudělám. Nebo alespoň až budu dospělá ale i to je stráta času a peněz..... Prosím, zamyslete se nad tím.

Dneska asni nebude čas =(

25. května 2010 v 15:30 | Niki H. |  Píšu kraviny...
Za chvíli jdu na trénink a vrátim se až kolm 8 večer
Těšim se pač jsem tam celkm dlouho nabyla :)
Ale bohužel denska už asi nbeude čas něco přidat....
Tak vám tady dám aspoň pár fotek =)
Jsou to fotky ze soutěže... měli sme strašně hezkej účes (bo aspoň mě se líbí :D)

Rozhovor s Míšou Snowy

24. května 2010 v 20:44 | Niki H.
1. Je mata-machalova tvůj první blog?
Není! Měla jsem hodně blogů, jenže ani jeden mi nevydržel dlouho (max. 1 týden)

2. Vzpomeneš si, o čem byl tvůj úplně první blog?
Můj první blog byl myslim o mojem medvídkovi MíšaSnowy (z toho vznikla moje přezdívka)

3. Tvé nejoblíbenější zvíře je lední medvěd že? Proč zrovna on a od kdy už je máš ráda?
Ano. Stoprocentně nevím, kdy a proč byl ten zlom, že jsem je začala zbožňovat, ale v té době (asi 2.-3. třída) jsem chodila často do ZOO a nejraději jsem tam měla lední medvědy. Nebo jsem je často dostávala na narozeniny (můj první byl MíšaSnowy)

4. Kdybys měla říct jednu svou dobrou a jednu svou špatnou vlastnost, které by to byly?
No tak to je těžká otázka... Asi dobrá vlastnost by mohla být ta, že se mi lidi rádi svěřují když je něco trápí a pod. A ta špatná že se často petu do věcí, do kterých mi nic není.

5. Když ti lidé často svěřují tajemství, udržela jsi je vždy všechny nebo jsi nejaké prozradila?
Nepamatuju si, kdy jsem ho neudržela, takže asi jsem žádné ještě nikdy neprozradila.

6. Dokázala by jsi o sobe někdy říct, že jsi namyšlená?
Nemyslím si, že jsem namyšlená...

7. Máš vysoké seběvědomí a jdeš so za svým, nebo vše hned vzdáváš?
Abych pravdu řekla, tak já se často vzdávám! Například (trochu hloupé přirovnání) když hraju na klavír a něco mi nejde, tak to hned vzdám.

8. Jde ti více o návštěvnost na blogu nebo o počet komentářů u článků?
Asi o obojí :D Nevím, to se tak nedá říct.  Ale víc asi o ty hezké komentáře.

9. Jaký máš vztah se svými rodiči případně sourozenci?
Vztah s rodiči a mojí 16 letou sestrou mám dobrý! Nejlepší mám asi s taťkou, mamkou... záleží v čem.  A sestra mě někdy štvě a jindy se zase spolu rády bavíme...

10. Kdo je tvůj vzor? 
Jejda! Vzor? O tom jsem nikdy nepřemýšlela... Dle postavy určitě moje ségra a v chování moje kámoška Šárka...

Tak to bude vše, moc ti děkuji za rozhovor :)
Nemáš zač

Můj styl? Žádný! Vzhled není všechno...

24. května 2010 v 15:01 | Niki H.
Možná si někteří řeknete, jakto že nemám žádný styl, když jsem měla blog o barbie stylu. Vysvětlení je jednoduché: byla jsem malá a hloupá! I když je to jen asi půl roku zpátky, tak já se změnila. A hodně mi v tom pomohl blog.cz. Přiznávám se, k založení blog-for-barbie mě inspirovaly "kámošky", všechny jsme ze sebe chtěli udělat barbie, ale časy se mění. Já se s nimi už nebavím a jeden z důvodů je právě ten, že z nich se staly namyšlené barbie. A taky to je důvod, proč se mi barbie styl už tolik nelíbí. Nejsem holka, která sleduje módní trendy, já se módou neřídím. Nosím to co se mi líbí a kdy se mi to líbí. Když chci nějaké tričko, koupím si ho i přesto, že ho má dalších 1000 lidí. Nesnažím se být za každou cenu originální, ale zároveň se nepokouším nikoho napodobovat. Jsem prostě svá. Jednoduše, slvo móda mi nic neříká. Nebudu vám tu tvrdit, že na vzhledu nezáleží. Samozdřejmě i vzhled je součástí sympatií. Ale nesmí se to přehánět. Pokud budeš chodit na svůj věk aš příliš zmalovaná, také tě ostatní nejspíš nebudou milovat hned na první pohled. I když budeš milá a hezká, vždy se najde někdo, komu nebudeš dost dobrá. Když budeš hezká, určitě ti někdo bude závidět tvůj vzhled. Když budeš milá, najde se někdo, komu nebude příjemné že máš kolem sebe tolik přátel. Dokonalá prostě být nemůžeš a tak se o to ani nesnaž! Tím lidi od sebe ještě víc odeženeš. Prostě buď svá a nesnaž se někoho napodobovat. V životě je mnoho důležitých věcí  a vzhled rozhodně není na prvním místě

Návštěvnost 0.1

24. května 2010 v 14:12 | Niki H.
Navstevnost za minuly tyden (17.5. 2010 - 23.5. 2010) je:
Pondeli: 0
Utery: 0
Streda: 5
Ctvrtek: 41
Patek: 46
Sobota: 47
Nedele: 66

DENISHAKY...

24. května 2010 v 7:54 | Niki H.
Tak na tenhle blog jsem narazila úplně náhodou. Prvotní dojem sice nic moc, jelikož téměř celá stránka byla popsaná a upřímně já si raději prohlédnu fotky než přečtu dlouhý článek. Ale řekla jsem si "Nesuď knihu podle obalu!" Chtěla jsem zjistit, co od článků můžu čekat a tak jsem si přečetla první. Ten článek mě absolutně dostal. V tu chvíli mi v komentářích došli slova. Ta holčina píše absolutně báječné články, píše o celkm podstatných věcech našeho každodenního života. Píše o svých pocitech a po každém přečtení jejího článku to člověka donutí, se nad sebou pořádně zamyslet. Články mají hlavu a patu. Prostě nemám slov a rozhodně vám tenhle blog doporučuju!

Rozhovor s Míša Snowy

23. května 2010 v 22:04 | Niki H.

 Rozhovor najdete TADY

Já ti za něj moc děkuju (:


Chceš se mnou taky udělat rozhovor? Více info naleznete tady*

Budoucnost blogu aneb co plánuju

23. května 2010 v 13:49 | Niki H.
1) Trochu upravím rubriku fashion. Buud i nadále přidávat své modely. Ale v každé kolekci budete v anketě hlasovat pro nej model, na knci měsíce se bude vybírat ten nej. Bude to něco jako POTM... prostě abych věděla, který se vám líbí nejvíc (:  Možná to někdo nepochopil, ale vysvětlovat vám to nebudu, prostě si počkejte a až to uvidíte, snad pochopíte :)

2) Moji... Tuhle rubriku bych chtěla zaměřit na moje... sourozence, zvířátka, rodinu... Jako první asi přijde téma: Moji sourozenci. Dám vám sem jejich fotky, řeknu jejich jména, věk a nějaké informace a také jaký k nim mám vztah. Prostě takové malé povídání o nich.

3) Chtěla bych začít víe psát názory jak na blogové lidi a věci, tak na věci které se dějí ve skutečném světě. Ráda bych také přidala nějaké diskuze.

4) A na závěr bych ráda udělala nějaké rozhovory. Pokud by někdo chtěl udělat rozhovor semnou, článek jak na to nalezne tady.  S kým budu dělat rozhovory já (koho vyzpovídam) si vybírám sama, ale už mám pár lidí vytipovaných, takže v nejbližší době by se tu snad měl objevit první rozhovor.

Chceš se mnou udělat rozhovor?

23. května 2010 v 13:28 | Niki H.
Pokud ano, přidej si měn na icq  smile #1024 477-462-417. Tam se domluvíme kdy budeme mít obě (oba) čas na ten rozhovor který potom zveřejníš u tebe na blogu (pokud budeš chtít, zveřejním ho i já)

Toto je myšleno, jako že ty se budeš ptát mě. S kým udělám rozhovor já (budu se ptát já jeho) si vybírámn sama.

Takže pokud máš zájem, přidej si mně na icq. Těším se na všechny (:

Paparazzi blogy

23. května 2010 v 10:37 | Niki H.
Ppaparazzi blogy-to je velkmi rozsáhlé téma. Jsou různé druhy těchto blogů. Jsou dobré, ale stejně jako vše mají i ony svůj zrcadlový svět- paparazzi blogy které člověku můžou hodně ublížit. Ty špatné jsou něco jako antiblogy. Cpou lidem do hlavy hlouposti, drby a výmysli a myslí si, že jsou zajímaví! Jejich mínění jsou postavená na napatrných důkazech. Okamžitě zdrbnou vše co uděláte ačkoliv oni dělají přesně totéž co vy. Možná jsem teď lehce odběhla od tématu a malinko jsem začla popisovat anti, ale věřte, že i takové paparazzi blogy jsou.
Ale pak jsou tu ty dobré. Tyto blogy vás pouze proslavují. Je to podobné jako když se v nějakém časopise píše, že TAMTA herečka vyhrála TO a TÁMHLETO... Ačkoli ani tyto blogy nejsou vždy úplně bez chyby. Jejich majitelé nehledají drby a pomluvy ale jen čistou pravdu. I když pravda dokáže někdy pořádně zabolet. Ale opakuji že nikdo není dokonalý a tak si myslím, že téměř na každéhé by se něco našlo. Zároveň ale musíte uznat, že kdyby paparazzi psali jenom samou chválu, nikdo by jejich blogy nesledoval.
PRAVDA- to je to, co vám může přinést slávu, ale i nenávist ostatních. Mě ososbně prozatím připadají paparazzi fajn, jelikož o mě se ještě nic špatného nepsaly. Ale může to přijít kdykoli. A i kdyby, nebojím se toho... No a co! já nejsem dokonalá a ani po dokonalosti netoužím.
Pokud ale můžu doporučt báječný paparazzi blog, tak je to rozhodně http://paparazzimagazin.blog.cz/
Vím, že je to podobné článku u TeresXeina. A Terka o tomhle článku už ví. Měla jsem ho naplánovanej už dlouho, hlavně jako menší reklamku pro http://paparazzimagazin.blog.cz/. Takže komenty typu že se opičim si strčte třaba do ucha! :D

Nívštěvník měsíce Květen- B*

22. května 2010 v 21:00 | Niki H.
Pinky Claire  46 B*

Niki  7 B*

KáJuNa   10 B*

Míša Snowy  40 B*Specila foto 0.1

22. května 2010 v 18:29 | Niki H.
...
....

Deníček 0.1

22. května 2010 v 18:05 | Niki H. |  Píšu kraviny...
Čaukýý zlatíška,
tak dneska celkem den ušel :D
Byla jsem na hasičských závodech kam jsem strašně moc nechtěla...
Ale nakonec jsme skončili druhý :)
Sice ze tří, ale to nikdy řešit nemusí xD
To co mě dnes ale nejvíc potěšilo, byl můj oběd xD
měli jsme ovocný knedlíky plněný jahodamamňam!! xD
Tak já jdu něco přidat, asi fotky nebo tak něco =)

Tak ztm pááá :-***

In & Out 0.3

21. května 2010 v 16:30 | Niki H.

Barvy. Nebuď upjatá jen na jednu, kombinuj je!
Mít autorský blog.
Psát hodně smajlíky,, xD
Mít na stole bordel.
Utrácet za hlouposti.
Držet přísnou dietu když jsi hubená!

Fashion 0.1

21. května 2010 v 14:18 | Niki H.
Sportovní...Teda aspon sem se o to pokoušela xD
POZOR, ty spodní obrázky nejsou úplně stejné!! =P
klik na C.Č.