Nuda je zákeřná věc, ale nepodlehni jí!

26. května 2010 v 20:41 | Niki H.
A věřte mi, já vím o čem mluvím. Sama jsem některé věci z nudy vyzkoušela. Ano, říká se mi to těžko, ale ruku na srdce, kdo z vás někdy neochutnal cigaretu? Já vím, někdo takový tady asi bude. Znovu opakuju, byla jsem malá a hloupá. Možná by se dalo říct spíš "velká" (nemyslím úplně, ae zas tak malá jsem nebyla) ale nedospělá! Musím uznat, že to byla snad největší blbost mého života. Samozdřejmě na to rodiče přišli... Trvalo to jen chvíli (asi týden) ale i tak toho lituju. Možná si teď o mě budete myslet, že jsem nějaká "rebelka" ale to už vážně nejsem. A vlastně jsem ani nikdy nebyla. Nepouštěla jsem se do toho kvůli partě, ale kvůli té zrádné nudě. Ačkoliv  jsem nikdy nebyla závislá, vlastně mě to docela bavilo. Normálně sme se nudili, courali po vesnici... Ale když jsme si našli naší "zábavu", už taková nuda nebyla. Zabavovalo nás to, najít si místo, kam bychom mohli "jít".... Opravdu se za to teď stydím, ale chtěla jsem vás na to upozornit. A hlavně k vám chci být upřímná. Naštěstí jsem vyzkoušela jenom cigarety a dál jsem se nedostala.  A jsem za to ráda. Nechci ani myslet na to, co by se stalo kdybych propadla tvrdým drogám!!! Mám skoro slzy v očích když si vzpomenu na ty strašný časy. Jasně, nic tak strašnýho se nestalo, ale i tak to byla chyba. Možná je tenhle článek  zbytečný protože myslím, že pokud už jste to nevyzkoušeli, dřív nebo později k tomu stejně dojde... Ale bylo by lepší, kdyby až později. Jednoduše, myslím že byste tohle do mě nikdy neřekli, ale už je to minulost. Je to zamnou a já to nechci řešit. Minulost už nezměním, ale nikomu jinému by tenhle článek mohl změnit jeho budoucnost. MOŽNÁ... Je to jenom moje teorie. Jo, vím že teď si o mě bude každý myslet bůví co jsem, ale to už nejsem. Dospěla jsem (nebo alespoň částečně) a doufám že nic podobného už v životě neudělám. Nebo alespoň až budu dospělá ale i to je stráta času a peněz..... Prosím, zamyslete se nad tím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KáJuNa KáJuNa | Web | 27. května 2010 v 12:19 | Reagovat

Ahojky, jak pak je? :-) U nás zejtra v divadle vystupujeme, protože našim maturantum se předává vysvědčení.. .-) Tak snad se nám to povede a nezapomenee text písničky. :D Ale drž prosim palečky. :-)  A co děláš zítra ty? :-)

2 MíšaSnowy MíšaSnowy | Web | 27. května 2010 v 14:12 | Reagovat

Já jsem teda doopravdy cigaretu ani drogy nevyzkoušela...Jenom alkohol, ale to pouze pivo a víno :-D. Ale já vím, že jsi udělala chybu a nejseš "rebelka" ...

3 Sámoška Sámoška | Web | 27. května 2010 v 17:59 | Reagovat

moje řeč...
já to naštěstí ješte nezkusila a ani nechci...
je to hnus a takovejch peněz co za to ty lidi vyhazujou..
já už když to cítím tak se mi z toho zvedá žaludek....
a já ti věřím že už nic takového neuděláš...

4 Kačulee Kačulee | Web | 30. května 2010 v 13:09 | Reagovat

Přesně tak,taky sem to párkrát vyzkoušela jenom z nudy..a byla to pěkná blbost.Když vidim jak ty ostatní lidi na skate parku furt kouří..jsou jak továrny.Nechci tak nikdy doapdnout :(

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama