Je to modré a žere to čas- co je to?

21. března 2011 v 19:32 | Nikol :P |  Články o něčem...
Již zveřejnili můj první článek na life4us.cz > najdete ho ZDE.
Takže vám ho sem hodím taky abych vám ušetřila práci s 'klikáním na odkaz' ;P

Ano! I takovéhle hádanky už kolují o facebooku. Většina lidí už si uvědomuje jak moc na něm strácí čas, ale jen málokdo z nich má sílu na to, si ho zrušit. Nejen mladí lidé propadají závislosti na sociální síti Facebook.com. A proč si ho lidé vůbec zakládali? Z podobného důvodu jako bylo dřív například libimseti.cz. Chtěli s přáteli sdílet své fotky, své nálady a podobně ale facebook má na rozdíl od "líbka" ještě spousty jiných funkcí, aplikací a je dost zjednodušený.

A protože má FB půlka světa, znamená pro nás i snadné spojení s lidmi, ať už s těmi které znáte nebo s těmi, se kterými se chcete seznámit. Můžete si psát s někým kdo se vám líbí, můžete spolu zajít ven a třeba z toho něco i bude, ale ne každý je takový jak vypadá na face. Je lepší se seznamovat jen s lidmi které třeba už znáte od vidění nebo tu osobu zná někdo z vašich přátel.
Ale když lidem tak strašně "překáží" a kolují statusy a videa jak je na FB všechno jinak a jak žere čas, proč si ho tedy nezruší? Protože by pak neměli přehled o tom, co se děje, kdo s kým chodí a další drby. Opravdu jenom ti kteří nepotřebují vědět všechno mají sílu na to si ho zrušit.
A co bude dál? Až facebooku vyjde "z módy" co ho nahradí? To je jen další otázka...

Paa ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Louise* Stranxie Louise* Stranxie | Web | 21. března 2011 v 21:20 | Reagovat

fotka toho trička tam je =D =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama